Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Філія сьогодні

Публічне акцiонерне товариство "Укртелеком" - Івано-Франківська філія

Ретроспективний погляд в історію становлення зв’язку на західних теренах держави вимальовує самобутню картину розвитку даної галузі. Так, до початку війни в 1941 році на території Станіславської області (з 1962 року– Івано-Франківська) нараховувалось 36 районних контор зв’язку, 101 відділення, 50 агенств всього 187 підрозділів зв’язку.
Після звільнення м.Станіслава від фашистів у 1944 році було організовано зв’язок обласного центру з 35 районними центрами,відновлено телеграфний зв’язок з 22 районами області, введено в експлуатацію 35 радіовузлів, установлено 2045 радіоточок.
Основні факти з історії засвідчують, що
- в 1966-68 рр. запроваджено трьохпрограмне радіомовлення в містах Івано-Франківську, Коломиї, Калуші,
- в 1967р. зв’язківці області першими в Україні завершили перехід на автоматичний місцевий телефонний зв’язок, тобто демонтовано всі ручні станції,
- в 1990 р. закладено початок цифровізації первинної телефонної мережі,
- за період з 1996 по 2001 рік введені в експлуатацію телефонні станції загальною ємністю понад 42 тисячі номерів. З 1996р. розпочато впровадження автоматичного почасового обліку розмов (АПОР) в обласному центрі і цю роботу повністю завершено в 1999 році.
- в 2000р. завершено автоматизацію вихідного і вхідного міжміського телефонного зв’язку на Прикарпатті.
- з 1999р. розпочата робота по перехлду на Єдину телефонну картку таксофонної мережі, а в 2001р.- вона завершена. Івано-Франківська філія ВАТ ”Укртелеком” одна з перших філій товариства 100% запровадила універсальні карткові таксофони в Україні. Завдяки цьому кожен мешканець області чи турист за допомогою єдиної телефонної картки може скористатися послугами міського, міжміського та міжнародного зв’язку.
- Ці основні фрагменти демонструють розвиток і поступ електрозв’язку на Івано-Франківщині.
Майже за 30 років, у період з 1973 р. по 2001р. кількість збудованих АТС зросла більше як у 2 рази і склала 401 станцію,в тому числі 57 цифрових. Починаючи з 2000 р. в області інтенсивно впроваджуються цифрові транзитні вузли (ЦТВ) на базі сучасного вітчизняного обладнання типу ЄС- 11, що дозволяє суттєво покращити сільський телефонний зв’язок. Зокрема, з 2000р. введено в експлуатацію ЦТВ в 7 районних центрах в т.ч. на міській телефонній мережі 152 435 номерів та на сільській телефонній мережі – 64 738 номерів.

 

Зараз на телефонній мережі філії експлуатуються 475 АТС монтованою ємністю 230078 номерів.


В сучасних умовах найдинамічнішим джерелом інформації стала мережа Інтернет. Саме тому послуга доступу до Всесвітньої „павутини” набула особливої ваги. Своїм клієнтам Івано-Франківська філія ПАТ „Укртелеком” забезпечує зручний доступ до глобальної мережі Інтернет з широким спектром додаткових послуг, можливість маршрутизації додаткових мереж та автономних систем клієнтів.

З 2005 року впроваджено „Відкритий доступ до мережі Інтернет”. Зараз на Івано-Франківщині активно ровивається  сучасний високошвидкісний доступ до мережі Інтернет за технологією ADSL2+, та безпроводовий доступ до мережі Інтернет  за технологією Wi-Fi. Для задоволення потреб корпоративних користувачів  впроваджуються послуги ВПМ/MPLS.

На сьогодні активно надаються послуги для малого та середнього бізнесу-фіксований зв'язок : міський телефонний зв'язок , інтернет –телефонія, SIP-Trunk, ISDN, номери 0-800, номери 0-900. Доступ до інтернет за технологією (ADSL) , Оптичний інтернет з швидкістю до 100 Мбіт/с, хмарна АТС (V-RBX).

Корпоративний сегмент продажу забезпечує надання повного спектра послуг з підвищеним рівнем обслуговування. Зокрема надаються такі послуги : послуги цифрової телефонії з підключенням офісних телефонних станцій до загальнонаціональної телефонної мережі, послуги з будівництва корпоративних мереж передавання данних, послуги організації каналів передавання данних, послуги Контакт та Дата-центрів, послуги з комплексної телефонізації бізнес-центрів.

     У 2014 році з’явилась  нова інноваційна пропозиція - послуга Інтерактивне TV з великим пакетом цікавих опцій.  Ця послуга приваблює не лише контентом (понад 130 телеканалів, 10 000 фільмів і серіалів високої якості, зокрема у HD якості) та можливостями (доступ до архівного запису ефірних програм та шоу за декілька попередніх днів, батьківський контроль контенту, який переглядають діти), але й низькою ціною.

     Івано-Франківська філія одна із тих, яка у розвитку мережі надає перевагу сільській місцевості. На сьогодні численність сіл і селищ міського типу, що отримали доступ до Інтернету від Укртелекому, досягла 163 населених пункти, з них 82 - у гірській місцевості.
Насамперед відбувається підключення до мережі об'єктів соціальної інфраструктури: сільські ради, школи, дитячі садки, медичні та культурні установи, тощо. Серед клієнтів компанії вже є представники аграрного бізнесу, які завдяки доступу в мережу зможуть підвищити свою конкурентоспроможність.

 Соціальна ініціатива Укртелекому з надання безкоштовних дзвінків із таксофонів на місцеві номери не оминула і Івано-Франківську філію. До кінця 2015 року мешканці та гості м. Івано-Франківська та області можуть безкоштовно телефонувати на місцеві фіксовані номери з близько 120  універсальних таксофонів Укртелекому.

        Новими послугами від Укртелекому користуються зверх 40 тисяч споживачів.

Головне завдання підприємства на даному етапі: інтенсивне впровадження нових сучасних технологій.


Івано-Франкiвська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Івано-Франківськ,
76014, вул. ак. Сахарова, 32

Зворотний зв'язок